WYNIKI 3WFM

Wyróżnienia

Numer startowy Kategoria Nazwa modelu Skala Autor
89 Lj MiG-21PFM 1/48 Jakub Pelc
185 Lj AVIA S-92 Turbina (Me-262) 1/48 Jaś Łabęcki
322 Lj Junkers Ju 87G-1 Stuka 1/72 Michał Kurek
168 Pj1 Char B1 bis 1/72 Jan Starosta
320 Pj1 PzKpfw V Panther Ausf. D 1/72 Michał Kurek
327 Pj1 T-34/76 1/72 Maciek Kurek
324 Pj2 T-34/85 1/35 Maciek Kurek
381 Pj2 Panzer IV D 1/35 Filip Jaworski
307 Fj Szczurzy szef 32mm Maja Mrozek
73 S144woj P51 Mustang 1/144 Piotr Laskowski
288 S144woj JB-2 Loon 1/144 Marek Targowicz
317 S144woj X-15-1 1/144 Leszek Golubiński
151 S72T P-47D Thunderbolt 1/72 Marcin Ciepierski
153 S72T+ F4F-4 Wildcat 1/72 Marcin Ciepierski
181 S72T LETOV Š-20L (LITVA) 1/72 Łukasz Rudzki
54 S48O F-4N Phantom 1/48 Łukasz Mirosław
127 S48O Tf-9J Cougar 1/48 Kamil Feliks Sztarbała
211 S48O JF-17 1/48 Paweł Głodek
3 S48T PZL-130 ORLIK TC1 1/48 Andrzej Ligocki
128 S48T Spitfire Mk.VIII 1/48 Kamil Feliks Sztarbała
192 S48T Grumman Avenger 1/48 Maciek Żywczyk
212 S48T MQ-9 Reaper 1/48 Paweł Głodek
269 S48T Fairey Fulmar NF Mk.II 1/48 Krzysztof Strużyna
305 S48T Seafire Mk. XVII 1/48 Paweł Siemaszko
332 S48T ,,Bydgoszczanka” 1/48 Andrzej Godlewski
339 S32O+ (połączona z S32O) F-86F Sabre 1/32 Wojciech Strojek
125 S32T+ (połączona z S32T) Fw-190 D-9 1/32 Tadeusz Wroński
190 S32T+ (połączona z S32T) Spitfire IX 1/32 Maciek Żywczyk
161 H72 PZL Kania 1/72 Paweł Okulski
331 H72 MIL MI-2 1/72 Piotr Murawski
367 H72 EC-135 LPR 1/72 Grzegorz Kogut
34 H48 (połączona z H48+) Westland Wessex HU.5 1/48 Robert Palacz
129 H48 (połączona z H48+) AH-1Z “Viper” 1/48 Kamil Feliks Sztarbała
1 H32 (klasa połączona z H48) MI-17-1V 1/35 Andrzej Ligocki
213 P72G SU-100 1/72 Adam Dąbrowski
377 P72G Panzer II 1/72 Marcin Jaworski
214 P72Gmodern M2A2 Bradley 1/72 Adam Dąbrowski
303 P72Gmodern T-55AD-2M Merida – Wojsko Polskie 1/72 Michał Przybysz
101 P72K GMC-353 1/72 Marek Ziętek
209 P72K Krupp L3H63 1/72 Andrzej Lis-Kujawski
344 P72K Opel Maultier 1/72 Bartosz Pyzio
148 P72Kmodern BRDM-2 1/72 Przemysław Mrożek
182 P48G Sherman Latająca Krowa 1/48 Łukasz Rudzki
347 P48G KW-1 1/48 Marcin Kuziemski
14 P48K BA-64B 1/48 Jakub Sosiński
146 P48K Sd.Kfz 234/2 PUMA 1/48 Przemysław Mrożek
300 P48K Staghound Mk III 1/48 Krzysztof Wiśniewski
5 P35G Jagdpanzer 38(t) Hetzer „Chwat” 1/35 Marcin Szelenbaum
115 P35G ISU 152 1/35 Mirosław Serba
147 P35G StuG III Ausf. B 1/35 Przemysław Mrożek
309 P35G Tiger I 1/16 Przemysław Szymczyk
2 P35Gmodern Wóz 172M 1/35 Andrzej Ligocki
84 P35Gmodern BMP-2 1/35 Rafał Kubić
141 P35Gmodern D9R Doobie 1/35 Konrad Dzik
260 P35Gmodern M51 Super Sherman 1/35 Sebastian Janiszewski
91 P35K Sd.Kfz. 221 Leichter Panzerspähwagen 1/35 Michał Odolczyk
290 P35K SdKfz 9 Famo & 88mm flak 37 1/35 Michał Tafil
334 P35K Transporter Renault FU 7,5 & Renault FT 17 1/35 Andrzej Godlewski
8 P35Kmodern M35A2 w/ZU-23 1/35 Marcin Szelenbaum
132 P35Kmodern IDF GAZ-69 1/34 Kamil Feliks Sztarbała
144 P35Kmodern UAZ-452 1/35 Przemysław Mrożek
207 Am Działo przeciwlotnicze Bofors 40 mm 1/72 Andrzej Lis-Kujawski
382 Am Skoda 1/72 Marek Ziętek
219 Ad 3” Field Gun m.1902 1/35 Adam Dąbrowski
364 Ad SiG 33 15 cm 1/35 Robert Danilczuk
131 DL72 Jajka sadzone 1/72 Kamil Feliks Sztarbała
112 DL35 SZACH -MAT 1/35 Mirosław Serba
137 DL35 Ba-3 “Stalin w tataraku” 1/35 Radosław Kuźmiński
293 DL35 Behind Enemy lines 1/35 Michał Tafil
337 DL35 Jesień 1/35 Wojciech Strojek
197 ONs (wszystkie klasy okrętów) Sewastopol 1/350 Janusz Bogusz
287 ONs (wszystkie klasy okrętów) SMS Elster 1/350 Marek Targowicz
224 CC Peterbilt 378 Long Hauler 1/24 Krzysztof Serafińczuk
333 CC lokomtywka spalinowa Wls-150 1/43,5 Andrzej Godlewski
80 CO Toyota 1/24 Piotr Laskowski
234 CO Morris mini Cooper 1275s Mk.1 1/24 Karol Miękus
193 CS Porsche GT3 R 1/24 Maciek Żywczyk
98 FHMdo1914 Viking 54mm Michał Odolczyk
285 FHMdo1914 Norse Lord 54 mm Łukasz Mrozek
93 FHMpo1914 Soviet soldier 1/35 Michał Odolczyk
396 FHMpo1914 Oficer SS 1/35 Michał Gendek
238 FHDdo1914 El Matador 75mm Marcin Niedziałek
395 FHDpo1914 SS – Unterscharfuhrer 1/24 Michał Gendek
283 FHP Cho-Son, Korean General 1/10 Łukasz Mrozek
357 FHP churchill 1/10 Mariusz Bieńczyk
9 N B.O.S. APC 1/35 Marcin Szelenbaum
117 N Toxic Death 1/35 Mirosław Serba
223 N Razorwing 1/28mm Krzysztof Serafińczuk
281 N Ork Dakka Jet 32mm Łukasz Mrozek
282 NFm Galadriel 28 mm Łukasz Mrozek
349 NFm Waldgeist 32mm Marta Konopka-Mrozek
411 NFm Mino-taur 32mm Mateusz Sztrąf
279 NFd Demon of Hunger Wood 32mm Łukasz Mrozek
310 NFd Dwarf Hunter duża 🙂 Przemysław Szymczyk
359 NFd ahab 1/24 Mariusz Bieńczyk

Nagrody specjalne

Modelarski Mistrz Modelarzy 2015 – Marcin Zygierewicz

Nagroda dla juniora ufundowana przez Radka Pitucha – Maja Mrozek za Krasnoluda Zabójcę Trolli, Filip Jaworski za Panzer IVD

Złote Wąsy Gajowego od Toro Model – Mariusz Bieńczyk za Rotmistrza husarskiego

Łuska za Ruska od Magazynu Modelarskiego NIT – Maciek Kurek za T-34/76

Nagroda za najładniejszy grzbiet modelu zdaniem ekipy księgarni Grzbiet.pl – Wojciech Strojek za St. Chamond Late Type

Nagrody od Melius Manu: Certyfikaty Miszczunia – talony na produkcję masek i/lub kalek

formatka A – Adam Dąbrowski za 3″ Field Gun m. 1902, Michał Kurek za IS-2

formatka B – Andrzej Godlewski za Transporter Renault FU 7,5 & Renault FT 17

Nagroda specjalna od firmy MODEL.CZ za model w czeskim malowaniu – Michał Bondyra za Avia B. h. 11, Jaś Łabędzki za AVIA S-92 Turbina (Me-262

Nagrody od klubu Sęp-Przełom Mińsk Mazowiecki – Jakub Pelc za MiGa-21PFM, Piotr Laskowski za P-51D Mustang

3 minuty jazdy samochodem elektrycznym od Składnicy Modelarskiej – Jakub Pelc, Bartosz Barański, Hubert Bubnowski

Nagroda od Składnicy Modelarskiej – Maciek Kurek za T-34/85

Nagroda od FineArt – Maciek Kurek za T-34/76

Nagrody od Siskin Maniatures – Michał Kurek, Jan Starosta

Nagrody od TANK MODELS – Jan Starosta za Char B1 bis, Bartłomiej Fok za Chaos Space Marines

Nagroda na najfajniejsze malowanie od Kamila Feliksa Sztarbały – Jakub Pelc za MiGa-21PFM

BESTY

Nagroda specjalna w kategorii Powstanie Warszawskie ’44

Marcin Szelenbaum – Jagdpanzer 38(t) Hetzer „Chwat”

Nagroda specjana z okazji 70. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej

Krzysztof Strużyna – Fairey Fulmar NF Mk.II

Najlepszy model lotniczy

Krzysztof Strużyna – Fairey Fulmar NF Mk.II

Najlepszy model pojazdu wojskowego

Andrzej Lis-Kujawski – Diamond Dump Truck

Najlepszy model pojazdu cywilnego

Maciek Żywczyk – Porsche GT3 R

Najlepsza diorama

Mirosław Serba – SZACH -MAT

Najlepszy okręt

Marek Targowicz – SMS Elster

Najlepsza figura

Łukasz Mrozek – Cho-Son, Korean General

Najlepszy model nie z tej ziemi

Przemysław Szymczyk – Dwarf Hunter

 

GRAND PRIX III WARSZAWSKIEJ FIESTY MODELARSKIEJ

ANRZEJ LIGOCKI – MI-17-1V

 

GRATULUJEMY!

2 uwagi do wpisu “WYNIKI 3WFM

...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s