WYNIKI 4WFM

Wyróżnienia

Juniorzy

Numer startowy Kategoria Nazwa modelu Skala Autor
184 Lj Mig-15 1/72 Jan Starosta
331 Lj Me 109 G6 1/32 Krzysztof Pliszka
453 Lj North American P-51D Mustang 1/72 Andrzej Kępa
145 Pj1 Ba-64b 1/72 Jakub Chyl
171 Pj1 Jagdpanzer (38) 1/72 Maciek Kurek
203 Pj1 BTR-152 1/72 Michał Kurek
373 Pj1 Cromwell 1/72 Jan Starosta
517 Pj1 T-62 1/35 Dominik Bekus
170 Pj2 Pzkpfw II Aufs G 1/35 Maciek Kurek
200 Pj2 T-72 M1 1/35 Karol Rogalski
346 Pj2 Wyrzutnia rakiet SAM-6 1/35 Adrian Syrocki
325 Cj Busing-nag 500 1/35 Joanna Wantowska
326 Sj S.L.C.200 “Maiale” 1/35 Joanna Wantowska
191 Fj Rzymscy Legioniści 1/72 Jan Starosta
232 Fj WOJOWNIK Kazimierz Maassen
650 Fj Krasnolud 54mm Maja Mrozek
167 Dj Z Moskwy po Berlin 1/35 Maciek Kurek
204 Dj POWSTANIE WARSZAWSKIE 1944 1/35 Michał Kurek
352 Dj Warszawa sierpień 1944 1/35 Joanna Wantowska

Seniorzy

Numer startowy Kategoria Nazwa modelu Skala Autor
507 S144cyw Boeing 737-400 1/200 Daniel Kalota
38 S144woj Aichi E13A1 Jake 1/144 Piotr Mazurek
283 S72O+ Republic F-105D-6-RE “Thunderchief” 59-1822 1/72 Robert Pietrygała
58 S72O MiG-15 UTi Iraq AF 1/72 Bartłomiej Karpiński
362 S72O F-16C Block 30 1/72 Marcin Ciepierski
39 S72T+ Polikarpow U2 1/72 Piotr Mazurek
577 S72T+ P-40N Warhawk 1/48 Krzysztof Strużyna
59 S72T Messerschmitt Bf 109E-4 1/72 Bartłomiej Karpiński
213 S72T Ki-9 1/72 Zbigniew Malicki
242 S72T CURTISS – Eugene Ely 1911 1/72 Andrzej Wąsowicz
155 S48O+ Tornado Gr.4 1/48 Piotr Wasiak
437 S48O+ S-3B Viking 1/48 Przemysław Błądek
436 S48O F-14 Tomcat VF-103 1/48 Przemysław Błądek
638 S48O Su-22M4 1/48 Rafał Dąbrowski
240 S48T+ Ła-5FN 1|48 Zbigniew Sochaj
45 S48T Nakajima Ki-84 Hayate 1/48 Dariusz Trzeciak
159 S48T Hakwer Typhoon Mk.Ib (late) 1/48 Michał Walusz
423 S48T Bf 109E-1 1/48 Kamil Gmerek
274 S32T Zlin 50 LS 1/32 Maciek Żywczyk
280 H72+ PZL 3-WARM „Anakonda” 1/72 Robert Pietrygała
543 H72 Kamov KA-50SH 1/72 Grzegorz Kogut
287 H48+ AH-64D SARAF 1/48 Andrzej Ligocki
439 H48+ SH-3H Seaking 1/48 Przemysław Błądek
66 P72G Pz.Kpfw II Ausf.C 1/72 Rafał Kubić
302 P72G ISU 152 1/72 Adam Dąbrowski
596 P72G Mark I (female) 1/72 Maciej Pomianowski
71 P72Gmodern T-80U 1/72 Rafał Kubić
99 P72Gmodern CHALLENGER II 1/72 Krzysztof Borek
37 P72K BMW R12 ambulans 1/72 Piotr Mazurek
301 P72K Sd.Kfz. 263 1/72 Adam Dąbrowski
406 P72K Vagon Gattung Ssyms 80 ton 1/72 Piotr Czekan
85 P72Kmodern BTR-60PB 1/72 Rafał Kubić
118 P48G Matilda MK IV 1/48 Wiesław Bojanowicz
419 P48G KW-2 1/48 Marcin Kuziemski
657 P48G Sherman Wola 1/48 Łukasz Rudzki
304 P48K Humber Mk.IV 1/48 Adam Dąbrowski
322 P48K Albion 3-Point Fueller 1/48 Marek Wantowski
24 P35G Bison I 1/35 Konrad Dzik
119 P35G BT-7 Model 1935 1/35 Jan Chojnacki
284 P35G M4A2 DV Sherman “Bohun” 1/35 Robert Pietrygała
72 P35Gmodern T-72BM 1/35 Rafał Kubić
94 P35Gmodern M3A3 BRADLEY 1/35 Krzysztof Borek
286 P35Gmodern PT-91 TWARDY 1/35 Andrzej Ligocki
645 P35Gmodern Shot Cal Centurion 1/35 Maciej Pomianowski
23 P35K T969A Diamond 1/35 Konrad Dzik
431 P35K Chevrolet 157 “AK” 1/35 Jarosław Kieliszek
467 P35K Sd.Kfz. 251/20 “UHU” 1/35 Paweł Koseda
100 P35Kmodern ZIŁ 131 1/35 Krzysztof Borek
241 P35Kmodern M984A1 1/35 Robert Pietrygała
429 Ad Wagon artyleryjski P.P. nr 2 “Śmiały” 1/35 Jarosław Kieliszek
567 DL35 Wiosenne Porządki 1/35 Radek Pituch
576 DL35 Autoblinda AB40 1/35 Sebastian Chrupek
151 OPm HMS “K-4” 1/350 Tomasz Małysz
174 OPm Typhoon 1/700 Janusz Bogusz
262 OPd U-96 1/72 Wojciech Botwiński
93 ONs Flower i Liberty – dwie legendy wojny morskiej 1939 – 1945 1/350 Witold Kosiński
175 ONs IJN Mogami 1/350 Janusz Bogusz
210 ONd La Reale de France 1/75 Leszek Biełokozowicz
28 CC DT-74 1/35 Konrad Dzik
98 CC MAZ 537 1/35 Krzysztof Borek
176 CC Ural KS-2573 1/35 Wojciech Strojek
245 CO CITROEN 2CV 1/24 Paweł Kępa
630 CO Rost Style Golf 1/24 Łukasz Rudzki
41 CM SHL M04 1/9 Piotr Mazurek
598 FHMdo1914 Amazonka 54mm Maciej Pomianowski
654 FHMdo1914 Ulf the Blacksmith 54mm Łukasz Mrozek
199 FHMpo1914 Oficer polskiej kawalerii – wrzesień 1939 1/72 Dariusz Ilczuk
218 FHMpo1914 W drodze na EURO… 28 mm Andrzej Buder
597 FHDdo1914 Gladiatrix 65mm Maciej Pomianowski
652 FHDdo1914 Venetian Knight 75mm Łukasz Mrozek
136 FHDpo1914 “Na polowaniu” – Stalingrad 1942 120 mm Marcin Grzybowski
18 NFm Lord Rockbottom Kosma Rabiega
587 NFm Dawca organów 1/35 Krzysztof Serafińczuk
636 NFm Vampire Countess 32mm Łukasz Mrozek
14 NFd Ent-Lord of the Rings inne Mariusz Łosin
20 NFd Faun Kosma Rabiega
646 NFd Warpainted Nuum’tak 1/10 Łukasz Mrozek
221 FHP Clint E. 1/9 Andrzej Buder
656 FHP The Looter 1/10 Łukasz Mrozek
15 N Gyrocopter Kosma Rabiega
123 N Sokół Millenium 1/36 Bernard Szukiel
532 N Piknik nad bajorem 1/35 Michał Żebrowski
589 N Carnival of pain 28mm Krzysztof Serafińczuk

Nagrody specjalne

Złote Wąsy Gajowego – Łukasz Mrozek – The Looter

P1230260

Nagroda od klubu COMBAT CHEŁMŻA za najlepszy model sprzętu bojowego w polskich barwach z lat 1914-1945 – Witold Kosiński – ORP Orkan

P1230276

Nagroda od klubu „Sęp” z Mińska Mazowieckiego za najładniejszy model juniora – Joanna Wantowska – F-14 Tomcat

P1230277

Nagroda za najlepszy model z Gwiezdnych Wojen – Bernard Szukiel – Sokół Millennium

P1230271

Nagrody od TANK MODELS – Adama Chodorowskiego:

Joanna Wantowska – Diamond T972

Rafał Kubić – BMP-1

Rafał Wujakowski – Czapla i Łoś

Kamil Waszczyński – Pz.kpfw II Ausf D

Maciej Pomianowski – Gladiatrix

NAGRODA SPECJALNA POWSTANIE WARSZAWSKIE ‘44
Jarosław Kieliszek – Chevrolet 157 “AK”

P1230274

BESTY

NAJLEPSZY MODEL LOTNICZY – Maciek Żywczyk – Zlin 50 LS

P1230283

NAJLEPSZY MODEL POJAZDU WOJSKOWEGO – Piotr Mazurek – BMW R12 ambulans

P1230284

NAJLEPSZY MODEL POJAZDU CYWILNEGO – Piotr Mazurek – SHL M04

P1230245

NAJLEPSZA DIORAMA – Witold Kosiński – Flower i Liberty – dwie legendy
wojny morskiej 1939 – 1945

P1230234

NAJLEPSZA FIGURA – Łukasz Mrozek – Vampire Countess

P1230264

NAJLEPSZY OKRĘT – Janusz Bogusz – IJN Mogami

P1230286

NAJLEPSZY MODEL NIE Z TEJ ZIEMI – Bernard Szukiel – Sokół Millenium

P1230271

GRAND PRIX 4 Warszawskiej Fiesty Modelarskiej

Jarosław Kieliszek

Wagon artyleryjski P.P. nr 2 “Śmiały”

P1230280

Reklamy