WYNIKI V WFM

Wyróżnienia

Nr startowy Kategoria Nazwa modelu Skala Autor
Młodzicy
304 Lm Avrocar Racer X 1/72 Mikołaj Smółka
597 Lm Sturzkampfflugzeug Ju-87B 1/48 Jaś Łabęcki
768 Lm UH – 60 Black Hawk 1/48 Jakub Niedziela
1160 Lm JAS-39 Gripen 1/72 Michał Bondyra
306 Pm Jeep S.A.S. 1/35 Mikołaj Smółka
677 Pm Panzer III E 1/72 Artur Cichorowski
1039 Pm Vickers E 1/72 Jeremi Sawa
1163 Pm VK 45 1/72 Michał Bondyra
368 PCm Hudson Hornet Disney 1/24 Gabriel Mróz
734 PCm SUBARU IMPREZA 1999 1/25 Adam Grech
378 Om HMS Middleton 1943 1/700 Klaudia Sokołowska
367 Dm PzKpfw VI Tiger I 1/72 Natalia Mróz
1125 Dm Panzer III J 1/72 Mateusz Josifow
10 Fm Figurka powstańca 1/72 Tymoteusz Leszczyński
738 Fm Adeptus Mechanicus Skittarii Ranger Piotr Sołtysik
1126 Fm Space Marine Maksymilian Wiśniewski
1240 Fm Herald 32mm Maja Mroczek
100 KMP Fiat 126p 1/32 Maja Szklarczyk
163 KMP pogotowie ratunkowe 1/32 Klaudia Sokołowska
165 KMO Barka motorowa BM-5401 1/600 Klaudia Sokołowska
99 KMI Młyn wodny 1/87 Maja Szklarczyk
166 KMI latarnia Morska Świnoujście 1/150 Klaudia Sokołowska
602 KMI Chata Olęderska 1/50 Karol Targoński
Juniorzy
266 Lj A6M2b Reisen 1/72 Jan Starosta
327 Lj Bf 109E-1 1/48 Piotr Kowalski
706 Lj Rafale M 1/48 Jakub Pelc
1127 Lj F-51D 1/48 Piotr Koza
216 Pj Pz II 1/35 Maciek Kurek
228 Pj Pz II 1/35 Mateusz Mikiel
267 Pj BMPT “Terminator” 1/72 Jan Starosta
268 Pj Type 89 1/72 Jan Starosta
551 Pj Pz.Kpfw II F 1/35 Filip Zaremba
1150 Pj Sdkfz 234/1 1/35 Kamil Mańka
667 PCj Enzo Ferrari 1/24 Róża Bartko-Kozieł
688 PCj Potwór z Bieszczad ZIŁ-157 1/72 Piotr Mieszkowski
270 Dj Na posterunku 1/72 Jan Starosta
690 Dj Wrzesień 1939 1/35 Dominik Małysz
243 Fj Ork Boyz 28mm Jakub Chyl
273 Fj Rusini – pułk Moskiewski 1/72 Jan Starosta
557 Fj Brzyyydal ? Dominika Sliżewska
753 Fj Wojownik z końską żuchwą 15mm Kazimierz Maassen
1012 Fj Bibliotekarz Mrocznych Aniołów 54mm Michał Krajewski
1078 Fj Król Ropuch I 1/32 Urszula Walerowicz
616 KOj Hydrogliser Farman 1/72 Piotr Mieszkowski
1030 KOPj HEHT 1/25 Krzysztof Pliszka
1035 KOPj Seehund 1/25 Joanna Wantowska
1033 KS1j Fokker E V 1/33 Joanna Wantowska
618 KPGj Frosty Wind- Mark I female tank 1/72 Piotr Mieszkowski
615 KPSj Lokomotywa parowa Penydarren 1/25 Piotr Mieszkowski
1032 KPSj Geschutzwagen 1/25 Joanna Wantowska
451 KPCj MAN GTS Śmieciarka 1/32 Marcin Targoński
620 KPCj Mack AC Bulldog wrecker 1/87 Piotr Mieszkowski
1023 KFj R2-D2 1/9 Marceli Geizler
1029 KFj R2-D2 1/6 Krzysztof Pliszka
619 KBj Kaplica drewniana 1/100 Piotr Mieszkowski
1022 KBj Zamek Nowy Wiśnicz 1/150 Ela Bochniak
Seniorzy
1080 S144cyw Wizzair 1/144 Łukasz Mirosław
1236 S144cyw B767-300 PLL LOT 1/144 Paweł Nieborek
495 S144woj F-14A Tomcat 1/144 Marcin Strembski
635 S144woj Mig-21 MF 1/144 Kamil Gmerek
666 S144woj Spitfire Mk IX 1/144 Piotr Mazurek
459 S72O Su-24MR 1/72 Krzysztof Bytniewski
463 S72O TS 11 Iskra 1/72 Krzysztof Fituch
701 S72O F-101 B Voodoo 1/72 Robert Skałbania
302 S72Ś A6M2 Zero 1/72 Robert Miętkowski
325 S72Ś English Electric Cork Mk III 1/72 Jacek Sznajder
341 S72Ś B-17G-40-DL “Latająca Forteca” z j.Stolsko k. Szczecina 1/72 Piotr Wit
749 S72Ś M.S.406 Polskiego Pilota plut. Antoni Beda z 1940. 1/72 Łukasz Rudzki
1064 S72Ś PZL-104 Wilga 1/72 Dariusz Jakubczak
172 S48O Su-7BKŁ 1/48 Dariusz Dźwigała
481 S48O F-18D Hornet 1/48 Łukasz Mirosław
1169 S48O Su-7 BKL 1/48 Dariusz Jakubczak
318 S48Ś Aichi D3A1 Type 99 1/48 Artur Bajor
355 S48Ś F4U-1 1/48 Mateusz Michalecki
510 S48Ś F4U1 Corsair 1/48 Andrzej Kozłowski
1066 S48Ś Fokker Eindecker 1/48 Dariusz Jakubczak
4 S32O A-6A Intruder 1/32 Dariusz Kowalczuk
30 S32Ś P-47D-26 1/32 Artur Domański
226 S32Ś AVRO Triplane 1/32 Grzegorz Mądry
1110 S32Ś He-111 1/32 Sławomir Mitraszewski
186 H72 Śmigłowiec ratowaniczy PZL W-3W RM Anakonda 1/72 Marcin Wawrzynkowski
353 H72 MI-17 MTV-1 1/72 Mateusz Michalecki
373 H72 PKZ-2 1/72 Sławomir Waszkowski
509 H48 Fa 330 1/48 Andrzej Kozłowski
756 H48 Wessex HAS.3 1/48 Arkadiusz Niedziela
1206 H48 Blue Thunder 1/48 Norbert Franke
181 P72G Achilles 1/72 Piotr Przepióra
311 P72G Tiger I 1 Komp. s.PZ.Abt.101 1/72 Adam Miller
324 P72G M3A1 Scout Car 1/72 Łukasz Żak
746 P72G Pz.Kpfw III 1/72 Łukasz Rudzki
765 P72G Pantherwreck 1/72 Mateusz Mathea
202 P72Gmodern T-72B1 1/72 Rafał Kubić
321 P72K Ford T Ambulans M1917 1/72 Łukasz Żak
468 P72K Chevrolet C15A 1/72 Mikołaj Płaczek
741 P72K EHC Bulldog z FT 17 1/72 Andrzej Lis-Kujawski
1180 P72K Fiat 508 1/72 Robert Lipiec
211 P72Kmodern 9K33 OSA 1/72 Rafał Kubić
1202 P48G SU-122 1/48 Marcin Kuziemski
586 P48K Ford T Ambulans 1/48 Dariusz Goluch
1024 P48K Humber Mk IV 1/48 Tomasz Porosiło
21 P35G T-28 1/35 Jan Chojnacki
40 P35G Mark 1/35 Grzegorz Krawczyk
345 P35G Caterpillar D7 1/35 Piotr Czekan
710 P35G Ciągnik artyleryjski: C7P 1/35 Mirosław Prośniak
751 P35G Czołg pościgowy 10 TP 1/35 Jarosław Kieliszek
50 P35Gmodern M 10 Strzła 1/35 Zenon Zborałoa
383 P35Gmodern M 42 Duster 1/35 Grzegorz Kostulski
465 P35Gmodern BMP-3 with Upgrade Armour 1/35 Michał Wiewiórski
456 P35K MGMC M16 1/35 Robert Pietrygała
639 P35K Lanchaster 1/35 Adam Dąbrowski
713 P35K Drezyna pancerna “TATRA” T.18 1/35 Mirosław Prośniak
47 P35Kmodern BTR 40 APC IDF 1/35 Zenon Zborała
340 P35Kmodern KTO ROSOMAK 1/35 Piotr Wit
455 P35Kmodern M1151 1/35 Robert Pietrygała
214 Am 10,5cm le.FH18 1/72 Rafał Kubić
742 Am Działo przeciwpancerne PAK 43/41 1/72 Andrzej Lis-Kujawski
342 Ad A-4 / V-2 1/35 Piotr Wit
453 DS Fokker Dr.1 1/72 Wojciech Strojek
664 DS P-40N 1/72 Maciej Złotkowski
764 DL72 Operation Plunder 1945 – M26 Dragon Wagon 1/72 Mateusz Mathea
218 DL35 Operacja Dunaj Parowóz Ty2 i czołgi T-55 1/35 Mariusz Bielewicz
265 DL35 Kraz 256 1/35 Marcin Jankowski
334 DL35 Operacja Merkury, Bitwa o Kretę 1941 1/35 Marcin Niedziałek
1077 DL35 Bad News 1/35 Michał Tafil
189 ONm Niszczyciel eskortowy ORP Kujawiak 1/700 Marcin Wawrzynkowski
643 ONm SCHARNHORST 1/700 Tomasz Guz
18 ONs Koriejec 1/350 Tomasz Małysz
168 ONs Statek handlowy klasy Liberty – 2 wś 1/350 Marek Filzek
36 CC Kirowiec 1/35 Grzegorz Krawczyk
205 CC Belarus 1/35 Konrad Dzik
264 CC Kamaz 5511 1/35 Marcin Jankowski
225 CO Bentley 4.5 1930r ‘1/12 Grzegorz Mądry
1038 CO Lexus iS 350 1/24 Michał Majewski
1197 CO Porsche 356A Speedster 1/24 Jacek Nabiałek
670 CS Porsche Turbo RSR Type 934 1/24 Sebastian Zając
474 FHMdo1914 Roman Aquilifer 54mm Łukasz Ziółkowski
472 FHMpo1914 Eastern Defence 1/35 Łukasz Ziółkowski
1162 FHMpo1914 Grenadier SS 1/35 Michał Gendek
1186 FHMpo1914 Cafe Paris 1/35 Artur Miniszewski
471 FHDdo1914 Lone Star 75mm Łukasz Ziółkowski
642 FHDdo1914 Don’t lose your head 1/9 Paweł Sterczewski
176 FHDpo1914 Manfred von Richthofen 1/16 Aleksander Połoszczański
175 FHP After the Battle 1/10 Paweł Szkopek
333 FHP Rondo Jazdy Polskiej 1/10 Marcin Niedziałek
771 FHP Warriors 1/9 Mariusz Bieńczyk
44 K WW1 British Scouts 1/72 Przemysław Litewka
54 K T-26 1/35 Oskar Czernecki
658 K Supermarine Spitfire Mk. IX 1/72 Sławomir Kusz
206 N Millennium Falcon 1/144 Konrad Dzik
628 N Leman Russ Executioner 28mm Błażej Bagiński
719 N Jednostka eskortująca- killer K6 1/87 Tomasz Kowalski
1198 N Czołg Beel Predator 1/5 Jarosław Staniek
1201 N Luther 1/48 Krzysztof Kaczurba
223 NFm Alchemist Kosma Rabiega
477 NFm Sentinel 54mm Łukasz Ziółkowski
627 NFm Inquisitor Coteaz 28mm Błażej Bagiński
479 NFd Sigurts Roar 250mm Łukasz Ziółkowski
683 NFd Pan Rechotek 1/10 Andrzej Buder
81 KO Japoński ciężki krążownik Suzuya 1/200 Radek Kozłowski
83 KO HMS Good Hope 1/300 Tomasz Szkwarek
93 KO KITAKAMI 1/200 Jerzy Cholewa
162 KO HMS Prince of Wales 1/300 Marek Mróz
443 KO Jeanne d’Arc 1/200 Tomasz Urmanin
104 KOP Trieste 1/50 Krzysztof Zabłocki
403 KOP Okręt podwodny I-58 1/200 Wiesław Kochanek
1114 KOP ORP Dzik 1/200 Jacek Bułgajewski
130 HMS Cleopatra 1/100 Andrzej Rutkowski
1020 KS1 Fokker D VII 1/33 Karol Leśniewski
112 KS2 SB2C-4 HELLDIVER 1/33 Zbigniew Paryszewski
401 KS2 Samolot bombowy Boeing B-17G 1/33 Wiesław Kochanek
441 KS2 Macchi Mc 202 Folgore 1/33 Staś Nużka
447 KS2 PZL 23B Karaś 1/33 Piotr Targoński
116 KS3 Me 262A-1 1/33 Zbigniew Paryszewski
146 KS3 Mig-21 1/33 Bogusław Ensminger
438 KS3 Su-7 BKŁ 1/50 Filip Chyła
103 KS4 MI 4A 1/33 Krzysztof Zabłocki
430 KS4 H-13 Sioux 1/33 Stanisław Śliwiński
1177 KS4 Mi-24D 1/33 Maciej Lach
111 KPK samochód pancerny wz.34 II 1/25 Radosław Mazur
120 KPK Rolls-Royce Pattern mk I 1/25 Mateusz Bartkowiak
448 KPK Samochód pancerny Wz. 34 1/25 Piotr Targoński
87 KPG TYP 97 SHINHOTO CHI HA 1/25 Jerzy Cholewa
110 KPG ciężarówka Citroen-Kegresse B2 10CV 1/25 Radosław Mazur
124 KPG Whippet 1/25 Mateusz Bartkowiak
449 KPG 7TP 1/25 Piotr Targoński
84 KPS POLSKI PAROWÓZ Pt-47 1/25 Andrzej Kamiński
128 KPS Parowóz wąskotorowy Borsig Bn2t 1/25 Stanisław Kałuża
139 KPS BDT RADZIECKA DREZYNA PANCERNA 1/25 Marek Krupa
436 KPS Istriebitiel Faszizma 1/25 Filip Chyła
109 KA 75mm armala polowa Schneider wz.1897 & ciągnik C-K P17 1/25 Radosław Mazur
450 KA 75 mm armata polowa wz. 1897 1/25 Piotr Targoński
107 KPC Jelcz 021 1/25 Grzegorz Mądry
425 KPC Dzik 21 1/25 Lucjan Imiołczyk
1195 KPC Mercedes Policja 1/25 Jarosław Staniek
413 KR Maszyna krocząca AT-AT 1/30 Bernard Szukiel
433 KR ATSEN-7 1/33 Stanisław Śliwiński
606 KR Diamant-B 1/33 Paweł Kopyt
605 KF EVE 1/6 Paweł Kopyt
609 KF Mouse 2/1 Maja Kopyt
105 KB Katedra we Fromborku 1/200 Mariusz Piotrowicz
143 KB WIEŻA TRAFO 1/87 Marek Krupa
428 KB Chata Olęderska 1/50 Stanisław Śliwiński
445 KB wieża wodna Bydgoszcz Główna 1/87 Piotr Gaca
NAGRODY SPECJALNE


Wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika V Warszawskiej Fiesty Modelarskiej (który podał swój wiek) otrzymuje Krzysztof Jakubczak – 5 lat

Nagroda od Szczecińskiego Paprykarza Modelarskiego za najlepszy model dla Wojciecha Pietrzykowskiego za Mi-2

Złote Wąsy Gajowego za najciekawszą figurkę otrzymuje Mariusz Bieńczyk za Kozaka

Nagroda specjalna od ISMR dla Marcina Jankowskiego za model Kraz 256
Nagroda od Sklep Hobby Modelarski Za wprowadzenie sklepowego w zachwyt  dla Marcina Niedziałka za model Operacja Merkury

Nagrodę od Ammo MIG otrzymuje Grzegorz Krawczyk za model Mark

Nagroda od IPMS Polska – za najlepszy samolot/pojazd w polskich barwach / polskiej konstrukcji otrzymuje Mirosław Prośniak za model M111 Sokół

Nagrodę od Archeo Łask za najciekawszy naszym zdaniem model samolotu odrzutowego w kategorii Senior dla Roberta Skałbania za model F-101 Voodoo, a w kategorii Junior dla Jakuba Pelca za model MiG-29.

Statuetkę Denara za Najlepszy model w barwach polskich otrzymuje Konrad Dzik za model Sa-4 Ganef

Nagrodę Pod but od KPM Koszalin otrzymuje Robert Pietrygała za model Mi-14Pł

Nagrody od JSC za najlepszy ich zdaniem model kartonowy otrzymują:
•    Klaudia Sokołowska za model Barka motorowa BM-5401
•    Tomasz Szkwarek za model HMS Invincible
•    Piotr Mieszkowski za model Hydrogliser Farman

Puchar od QWKAK za najładniejszy model kartonowy otrzymuje Zbigniew Głuszko za model M/S Olimpia

Puchar wydawnictwa Kartonowa Kolekcja  za najlepszy model kartonowy otrzymuje Piotr Targoński za Samochód pancerny Wz. 34

Nagrodę  za najciekawszy model z wydawnictwa Answer” otrzymuje Jerzy Cholewa za model IJN NISSHIN, IJN KITAKAMI

Wyróżnienie od Trójmiejskiego Pikniku Modelarskiego za model SB2C – 4 Helldiver otrzymuje Zbigniew Paryszewski

Wyróżnienie od Kółka Modelarskiego Broń i Barwa Koszęcin za model który zachwycił dla młodzika lub juniora otrzymuje Krzysztof Jakubczak za model Macchi C200 Saetta

ROSOMAK – Za najlepszy model Rosomaka dla Piotra Wita za model oczywiście Rosomaka

Nagrodę „inkoguto” za najlepszy śmigłowiec dla juniora przyznaję Jakubowi Niedzieli za model UH – 60 Black Hawl. pomimo, że jest to młodzik dostaje w kategorii junior ze względu na poziom modelu.
Nagrodę „inkoguto” za najlepszy śmigłowiec dla seniora dla Arkadiusza Niedziela za model Westland Has.3 Humphry.

Nagrodę od modelarskiej Grupy Wyjazdowej Kraków otrzymuje Jarosław Kieliszek.

Nagrodę Specjalną od Piotra „Ostacha” Ostaszewskego za najlepszy model ze Star Wars otrzymuje Łukasz Ziółkowski za X-Winga Red 2

Mirage – za najlepszy model firmy Mirage junior dla Krzysztofa Kaniewskiego za RWD-8 i senior dla Jacka Andrzejewskiego za Lublina R-XIII

Nagrodę od klubu Sęp Mińsk Mazowiecki za najciekawszy model wystawy otrzymuje Grzegorz Mądry za model Jelcz 021

Nagrodę Specjalną za najlepszy model Vintage otrzymuje Wojciech Strojek za model Saturn V
Nagrodę Specjalną w kategorii „Najlepsza Szmata” otrzymuje Wojciech Sokołowski za model T-55A 1 „Warszawska” DZmech

Nagrodę specjalną za najlepszy model z Powstania Warszawskiego otrzymuje Bogusław Rywak za model Karl

Konkurs o Syrenią Łuskę

K1 modele lotnicze 1:72 i mniejsze

1. Dariusz Jakubczak – TopGun
2. Mikołaj Płaczek – Jak-1b
3. Robert Pietrygała – Mi-14PŁ

K2 modele lotnicze 1:48

1. Dariusz Jakubczak – TS-11 Iskra

K3 modele lotnicze 1:32 i większe

1. Grzegorz Mądry – EC-135 LPR
2. Przemysław Litewka – Bristol Fighter F.2B
3. Artur Domański – Mustang IV

K4 modele pojazdów wojskowych 1:72 i mniejsze

1. Marek Ziętek – M-20
2. Andrzej Lis-Kujawski – T17E1 Staghound „Nadwiślanin”

K5 modele pojazdów wojskowych 1:48 i większe

1. Mirosław Prośniak – M111 Sokół 1000 z ckm
2. Robert Pietrygała – M4A1 Fascine Carrier „Gopło”
3. Witold Wołyniec – Szerman MkII M4A1(76)W „Latająca Krowa”

BESTY

Najlepszy model lotniczy – plastik i karton
F-4J Phantom    Dariusz Jakubczak


Mi-24D    Maciej Lach

Najlepszy model pojazdu wojskowego – plastik i karton
Mark    Grzegorz Krawczyk


TYP 97 CHI HA    JERZY CHOLEWA

Najlepszy model pojazdu cywilnego – plastik i karton
Porsche 356A Speedster    Jacek Nabiałek


RADZIESKA LOKOMOTYWA SPALINOWA ST44 GAGARIN    ANDRZEJ  KAMIŃSKI

Najlepszy model okrętu – plastik i karton
Koriejec    Tomasz Małysz


Ciężki krążownik USS Indianapolis    Wiesław Kochanek

Najlepsza figura – plastik
Rondo Jazdy Polskiej    Marcin Niedziałek

Najlepsza diorama – plastik
Operacja Dunaj Parowóz Ty2 i czołgi T-55    Mariusz Bielewicz

Najlepsza budowla – karton
Chata Olęderska    Stanisław Śliwiński

Najlepszy model Nie z tej ziemi – plastik
Czołg Beel Predator    Jarosław Staniek

Najlepszy Nietypowy model kartonowy – karton
Pustynna Barka Jabby    Bernard Szukiel

Grand Prix V Warszawskiej Fiesty Modelarskiej zdobywa Tomasz Kowalski za model Jednostka eskortująca Killer K6

 

 

Reklamy