WYNIKI

Wyróżnienia

Numer startowy Kategoria Nazwa modelu Skala Autor
189 Lj APACHE 1/72 Maciek Kurek
219 Lj P-47D Thunderbolt 1/144 Marek Jr Tracz-Tryniecki
272 Lj X-15 1/32 Adrian Kaczmarzyk
61 Pj1 Karl Morser 1/72 Filip Jaworski
191 Pj1 IS-2 1/72 Maciek Kurek
60 Pj2 Kv2 1/48 Filip Jaworski
334 Pj2 JSU-152 1/35 Konrad Zieliński
252 Cj YAMAHA XV 1000 1/35 Jakub Dąbrowski
84 Fj farseer 1/48 Wojtek Jabłonowski
254 Fj Smoczek Nieokr. Magda Lipka
275 Fj Francuski rycerz XVw. 1/16 Adrian Kaczmarzyk
274 Sj Charles Morgan 1/200 Adrian Kaczmarzyk
82 Dj Balon braci Montgolfier z załogą 1/25 Hanna Bukowska
267 Lj Słonie Hannibala 1/72 Wiktoria Kaczmarzyk
141 S144cyw AIRBUS A319 GERMANWINGS 1/144 Paweł Nieborek
282 S144cyw An-2 “Colt” / SP-KMZ 1/144 Wojciech Werpachowski
333 S144cyw Junkers Ju-52/3m Lufthansa 1/144 Maciej Krzyżanowski
178 S144woj F/A-18C HORNET 1/144 Sebastian Cessak
281 S144woj F/A-18F Super Husarz 1/144 Wojciech Werpachowski
243 S72O F-14B VF-103 1/72 Przemek Błądek
277 S72O MiG-29 1/72 Michał Frątczak
51 S72T PZL P.24 G 1/72 Tomasz Chacewicz
341 S72T FW 190 A-8 1/72 Robert Zieliński
199 S48O J-35 Draken 1/48 Maciek Żywczyk
242 S48O F-14A Low-vis 1/48 Przemek Błądek
305 S48O Sabre Mk.4 RAF 1/48 Aleksander Zadroga
97 S48T RWD-5 1/48 Jerzy Prochoruk
198 S48T PZL P.11c 1/48 Maciek Żywczyk
223 S48T Macchi C.205 Veltro 1/48 Krzysztof Strużyna
364 S48T P-51C Mustang 1/48 Tomasz Porosiło
41 S32T R.A.F. Fe.2b 1/32 Marcin Chruścielewski
196 S32T+ Arado 196 A-2 1/32 Maciek Żywczyk
220 S32T Me 109 E-3 1/32 Michał Rosiak
172 H72 EH -101 CORMORANT 1/72 Grzegorz Kogut
240 H48+ HH-60H 1/48 Przemek Błądek
69 P72G TKS 20mm 1/72 Marcin Szelenbaum
209 P72G M 10 Wolverine Gdynia 1/72 Andrzej Lis-Kujawski
226 P72G Panzer III N 1/72 Marcin Jaworski
350 P72G PzKpfw IVD + FlaK 1/72 Mariusz Bieńczyk
70 P72Gmodern T-55 w/BTU-55 1/72 Marcin Szelenbaum
72 P72Kmodern BTR-80 1/72 Marcin Szelenbaum
211 P72K Chevrolet C15A (no 11) 1/72 Andrzej Lis-Kujawski
237 P72K Mercedes Kfz 384 Tankwagen 1/72 Robert Danilczuk
259 P72K BA-10 1/100 Artur Sobczyński
228 P48G KV-2 Captured 1/48 Marcin Jaworski
343 P48G Tiger I 1/48 Maciej Bieńczyk
73 P48K Gaz-MM BZ-42 1/48 Marcin Szelenbaum
161 P48K Ford T Ambulance 1/48 Adam Dąbrowski
300 P48K Austin 10HP 1/48 Krzysztof Oniśk
74 P35G RSO 01 w/7,5cm Pak 40 1/35 Marcin Szelenbaum
128 P35G FT-17 1/35 Grzegorz Krawczyk
222 P35G Pzkpfw II Ausf.J [VK 16.01] 1/35 Michał Rosiak
238 P35G Sherman ARV Mk. III 1/35 Robert Danilczuk
105 P35Gmodern M1A2 Abrams TUSK II 1/35 Wojciech Strojek
114 P35Gmodern M-50 Super Sherman 1/35 Wojciech Botwiński
155 P35K AC Rolls Royce Pattern 1914 1/35 Adam Dąbrowski
182 P35K Marmon-Herrington Mk II 1/35 Michał Odolczyk
2 P35Kmodern 152mm Armatohaubica DANA 1/35 Michał Nowakowski
17 P35Kmodern Oshkosh M-ATV 1/35 Andrzej Ligocki
75 P35Kmodern UAZ-469 1/35 Marcin Szelenbaum
299 Ad Pantherturm 1/48 Krzysztof Oniśk
110 DL72 Zmiażdżymy wroga u bram Stalingradu! 1/72 Piotr Gasik
206 DL72 Diorama kolejowa 1/87 Wojciech Strojek
212 DL72 Cromwell Command 1/75 Andrzej Lis-Kujawski
12 DL35 Potwory wychodzą z ukrycia 1/35 Adrian Banaś
157 DL35 Goście 1/35 Adam Dąbrowski
313 DL35 Centralne Warsztaty Samochodowe 1/35 Andrzej Godlewski
323 OPd U-boot VIID 1/144 Janusz Bogusz
368 OPm U-boot VII wrak 1/400 Tomasz Jastrzębski
63 ONm Nowgorod & Wiceadmirał Popov 1/700 Tomasz Małysz
131 ONd NKL27 1/35 Grzegorz Krawczyk
321 ONd Liberty 1/350 Janusz Bogusz
76 CO UAZ-452 1/35 Marcin Szelenbaum
232 CM Yamaha YZR-M1 1/12 Paweł Głodek
248 CO FERRARI 599 GTB FIORANO 1/24 Paweł Kępa
68 FHMpo1914 Oficerowie amerykańscy 1/35 Marcin Skrzypek
184 FHMpo1914 SS Grenadier LAH Kharkov 1/35 Michał Odolczyk
101 FFD Smocze trofeum 1/1 Marcin Niedziałek
136 FFD Alicja w Krainie Czarów 1/22 Krzysztof Serafińczuk
314 FFM Vivago 28mm Michał Gendek
347 FFM Krasnal 54mm Mariusz Bieńczyk
99 FP Admirał Wielkiej Armady, Hiszpania XVI w. 1/9 Marcin Niedziałek
112 FP AFRICA CORPS 1/10 Adrian Wolnicki
77 SF B.O.S. Hummer 1/35 Marcin Szelenbaum
316 SF Sentinel Michał Gendek
402 SF Jajbatros D.V Bartłomiej Karpiński

Nagrody specjalne:

Dla najmłodszych modelarzy: Grzegorz Bukowski ur. 2008, Marek Jr. Tracz-Tryniecki ur. 2007.

Złote Wąsy Gajowego od Toro Model – Marcin Skrzypek – Polski pancerniak

P1180394

Srebrne Skrzydła od Toro Model – Jerzy Prochoruk – RWD-5

P1180393

Pro Fun nagroda od społeczności forum Scale Fun – Janusz Bogusz- Liberty

P1180363

Nagroda od Kacpra Perschke dla Juniora za najlepiej pomalowany pędzlem model – Adrian Kaczmarzyk – X-15

P1180288

Puchar za najładniejszy model juniora od klubu Sęp-Przełom Mińsk Mazowiecki – Filip Jaworski – Morser Karl

P1180291

Nagroda za najciekawszy model samolotu z okresu I Wojny Światowej od IPMS Polska – Adam Grzymski – Fokker E.II

Nagroda od Ostacha za fajny model – Janusz Bogusz – USS Chicago

P1180378

Memoriał Marka Michalskiego – Robert Danilczuk – Sherman ARV Mk. III

P1180343

Nagrody od grupy TOMCATSKY

Sebastian Cessak – F/A-18C Hornet

P1180306

Adrian Kaczmarzyk – X-15

P1180288

Nagroda za najlepszy model samolotu odrzutowego od Modelarzy Redukcyjnych z Łasku – Maciek Żywczyk – J-35 Draken

P1180314

Najlepszy model Mirage Hobby

Junior: Grzegorz Bukowski – ORP Orzeł

Senior: Maciek Żywczyk – PZL P.11c

Modelarskie Mistrzostwa Modelarzy – Marcin Szelenbaum

 

BESTY

Nagroda specjalna w kategorii Wielka Wojna

Grzegorz Krawczyk – FT-17

P1180389

Marcin Chruścielewski – Hannover Cl.II

P1180387

Andrzej Lis-Kujawski – Mark I

P1180388

Nagroda specjalna w kategorii Wrzesień ’39

Marcin Szelenbaum – TKS 20mm

P1180392

Nagroda specjalna w kategorii Powstanie Warszawskie ’44

Marcin Szelenbaum – Panzer V Panther „WP”

P1180390

Najlepszy model lotniczy

Maciek Żywczyk – J-35 Draken

P1180314

Najlepszy model pojazdu wojskowego

Andrzej Ligocki – Oshkosh M-ATV

P1180385

Najlepszy model pojazdu cywilnego

Paweł Głodek – Yamaha YZR-M1

P1180379

Najlepsza diorama

Wojciech Strojek – Diorama kolejowa

P1180354

Najlepszy okręt

Tomasz Małysz – Nowgorod i Popov

P1180361

Najlepsza figura

Marcin Skrzypek – Oficerowie amerykańscy

P1180380

Najlepszy model nie z tej ziemi

Marcin Niedziałek – Smocze trofeum

P1180381

 

GRAND PRIX II WARSZAWSKIEJ FIESTY MODELARSKIEJ

MARCIN SZELENBAUM – RSO 01 z PaK 40

RSO

GRATULUJEMY!

Reklamy

...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s